Відкривши власний офіс у Києві в 1994 році, наша компанія стала першим міжнародним консалтинговим агентством у сфері комерційної нерухомості в Україні.

Продаж нежитлового приміщення в новобудові

Продається приміщення, розташоване на першому поверсі новобудови бізнес-класу, в першій лінії від дороги, в частині вулиці з високим трафіком та великою прохідністю.

Вдала локація об’єкту робить його привабливим для використання під будь-яку комерційну діяльність, представництво, тощо. Фасадний вхід, кутове розташування, великі вікна, презентабельний вигляд, парковка перед входом – все це переваги, які роблять придбання даного об’єкту вигідним капіталовкладенням. В приміщенні знаходяться лише залізобетонні пілони, що дозволяє його переплануват. Поруч продається ще одне фасадне приміщення, загальною площею 328 м2. При потребі їх можна об’єднати. Дизайнерські та ремонтні роботи покупець може замовити у нас. На даний час проводяться фасадні роботи, здача запланована на IV квартал 2018 року. Діє розтермінування оплати до завершення будівництва.

Локація

вул. Зелена, Львів

Площа

256 м2

Призначення

Комерція

Власність

Приватна

Вартість

$1350/м2

Alt
Alt
Alt
Alt

Напишіть нам

Контакти

вул. Карла Мікльоша, 23, м. Львів, 79031
+38 (098) 586 70 87
office@idconsult.com.ua
Замовити дзвінок