Відкривши власний офіс у Києві в 1994 році, наша компанія стала першим міжнародним консалтинговим агентством у сфері комерційної нерухомості в Україні.

БУДЕМО ЗНАЙОМІ!

21.07.2018

Одним  із найважливіших критеріїв оцінки підприємств є фаховість спеціалістів, що надають ті чи інші послуги. ID Consult- це команда справжніх професіоналів, що точно знають свою справу та віддаються їй на всі 100%.

Щоб стати ближчими до Вас, розпочинаємо серію знайомств із нашими спеціалістами.

Ключову роль у вдалій реалізації  будь-якого бізнесу займає керівник проекту. У нашій компанії таку вагому нішу займає Тетяна Ковалевська. Бажаєте отримати якісні ріелторські послуги та  юридичний супровід комплексно та оперативно? Вам, однозначно, до нас!

Скільки себе пам’ятаю, завжди знала, чим хочу займатись. Я у цій сфері давно, тому добре  освоїла її на професійному рівні.  Юридичний аспект в нашому бізнесі – моя сильна сторона, тому я почуваю себе  впевнено. В кожний проект я вкладаю частинку себе, бо розумію, наскільки це важливо. Адже клієнти на мене покладаються, тому їх  сподівання мають бути виправдані. Коли  говорять: “у чоловіків робота, а у жінок – улюблена справа”, – то це саме про мене. 

Годі й говорити про те, яку надважливу функцію несе за собою професійний стратегічний консалтинг у сфері нерухомості, а фаховий юридичний супровід, до слова, не менш важливий.

ID CONSULT. Зробимо Ваш об’єкт знаковим!

have_rows disabled

Напишіть нам

    Контакти

    вул. Карла Мікльоша, 23, м. Львів, 79031
    +38 (096) 299 11 99
    +38 (098) 586 70 87
    office@idconsult.com.ua