Відкривши власний офіс у Києві в 1994 році, наша компанія стала першим міжнародним консалтинговим агентством у сфері комерційної нерухомості в Україні.

ФДМУ заявив про введення в експлуатацію Єдиної бази даних звітів про оцінку нерухомості

21.07.2018

18 липня 2018року, на офіційному сайті Фонду держмайна України було опубліковано роз’яснення щодо роботи Єдиної бази даних звітів про оцінку нерухомості.

ФДМУ проінформував про два рішення:

 • про введення в експлуатацію даної бази з модулем електронного визначення оціночної вартості;
 • щодо авторизації електронного майданчика.

Експрес-аналіз нового порядку ведення єдиної бази даних звітів про оцінку від Нотаріальної палати України.

Відтепер звіт оцінки повинен бути зареєстрований в Єдиній базі і отримати унікальний номер. Нотаріуси для проведення операції з відчуження нерухомості перевіряють наявність номера і звіряють інформацію з отриманого ними звіту про оцінку в паперовій формі з відображеною у відповідних полях Єдиної бази інформацією про об’єкт оцінки (в тому числі про оціночну вартість).

Якщо визначена оцінювачем вартість буде нижче, ніж передбачена «модулем», система автоматично відмовить у реєстрації. Відмову в реєстрації суб’єкт оціночної діяльності зможе оскаржити протягом 10 днів в ФДМ.

Доступ до Єдиної бази нотаріусам і суб’єктам оціночної діяльності надається через авторизовані електронні майданчики. На сьогоднішній день це Електронний майданчик «ОЦІНКА.online», оператором якого є ПП «ВІ АЙ ПІ ДЕПАРТАМЕНТ».

 

Джерело: https://newsroom.est.ua/ua/

have_rows disabled

Напишіть нам

  Контакти

  вул. Карла Мікльоша, 23, м. Львів, 79031
  +38 (096) 299 11 99
  +38 (098) 586 70 87
  office@idconsult.com.ua