Відкривши власний офіс у Києві в 1994 році, наша компанія стала першим міжнародним консалтинговим агентством у сфері комерційної нерухомості в Україні.

КРИТЕРІЇ ВИБОРУ ЖИТЛА: ПРО ЩО ВАРТО ПАМ’ЯТАТИ

21.08.2018

Рано чи пізно, практично кожен із нас постає перед питанням придбання власного житла. Але, погодьтесь, ця, приємна на перший погляд, процедура пошуку ідеального у вашому розумінні помешкання дуже часто забирає надто багато дорогоцінного часу та супроводжується ризиками і навіть стресом. Навіть найменша помилка може вам дорого коштувати. То ж чим керуватись і як правильно розставити пріоритети?
Ви скажете, що все дуже індивідуально, адже у кожного особисті потреби, власне уявлення про ідеальне житло, свої вимоги та стандарти якості. І будете праві!
Отже, найперше, на що всі звертають увагу – це ціна, площа, поверх, район міста, інфраструктура, відстань до найближчої школи/садочка/магазину/спортзалу тощо.
Безперечно, всі ці аспекти є надзвичайно важливими, проте існує ряд інших, не менш важливих моментів, на які ми радимо обов’язково звертати увагу при виборі помешкання. Досить часто ми керуємось стереотипами, тому приваблива на перший погляд ціна може стати для нас вирішальним фактором. Однак існує ряд деталей, які видаються з першого погляду неважливими. І у майбутньому саме вони можуть стати фундаментальними та вплинути на ліквідність вашої покупки.
А це:
– клас будинку (економ, бізнес, клубний тощо)
– привабливий зовнішній вигляд будинку (оригінальний фасад)
– просторі фойє та коридори
– невелика кількість квартир на поверсі
– зручне, раціональне планування квартир
– наявність власного паркінгу для автомобілів мешканців
– наявність власної прибудинкової території – затишного подвір’я з дбайливо облаштованими дитячими, відпочинковими, спортивними майданчиками, зеленими насадженнями
– охорона прибудинкової території, відеоспостереження у під’їзді та паркінгу
– освітлення прибудинкової території
– висока якість будівництва
– використання високоякісних будівельних матеріалів, виробів та обладнання з застосуванням енергозберігаючих технологій
Звичайно, окрім вищевказаних чинників, здатних вплинути на рівень і комфорт житла, можуть бути й інші. Як ми вже зазначили раніше, кожен має свої індивідуальні смаки та вимоги, які також слід обов’язково враховувати при пошуку варіантів.
Тому, якщо ви все ще в пошуку, запрошуємо скористатись послугами кваліфікованих фахівців ID Consult, які, вислухавши вас, радо нададуть професійну консультацію чи сформують для вас пропозицію з найкращих варіантів, що є в даний час на ринку. З нами ви точно заощадите свій час і, що найважливіше, уникнете неприємних сюрпризів та розчарувань у майбутньому, ефективно вклавши свої кошти у якісну та ліквідну нерухомість.

have_rows disabled

Напишіть нам

    Контакти

    вул. Карла Мікльоша, 23, м. Львів, 79031
    +38 (096) 299 11 99
    +38 (098) 586 70 87
    office@idconsult.com.ua