Відкривши власний офіс у Києві в 1994 році, наша компанія стала першим міжнародним консалтинговим агентством у сфері комерційної нерухомості в Україні.

РІЕЛТОР = ГАРАНТІЯ

04.08.2018

Сьогодні продовжуємо серію знайомств із нашими спеціалістами і поговоримо про надання професійних ріелторських послуг.

Чи всі достеменно розуміють, хто такий ріелтор і для чого він потрібен?

“Переважно люди, які задалися ціллю продати або придбати нерухоме майно, уявляють ріелтора як звичайного посередника між покупцем і продавцем нерухомості. Та, перш за все, треба розуміти, що ріелтор – це фахівець у сфері нерухомісті, який відповість на всі ваші запитання та розвіє сумніви, ваша гарантія спокою та впевненості у безпеці операції, ваш особистий захист від шахраїв” – звертає увагу Наталі Сваровскі, фахівець з надання ріелторських послуг у команді ID CONSULT. На її рахунку сотні успішних угод та задоволених клієнтів. 

По-перше, Наталі – справжній експерт у своїй галузі, у всьому, що стосується тенденцій та змін кон’юнктури ринку нерухомості. 

По-друге, це чесний і об’єктивний порадник, для якого завжди в пріоритеті задоволення потреб клієнта, а не власні амбіції.

“Якщо ви намагаєтесь уникнути співпраці з ріелтором – це, звичайно, ваше право. Таким чином, маючи на меті зекономити кошти, ви, навпаки, ризикуєте їх втратити або вкласти в нерухомість, яка не відповідає вашим критеріям. І ви точно не заощадите свій час та не будете захищені від неприємних сюрпризів”.

Завжди пам’ятайте: ріелтор – це свого роду посередник між продавцем і покупцем при укладенні договору, який не лише консультує людей у пошуках найбільш відповідного варіанту, але і є безпосереднім свідком здійснюваної операції.

ID CONSULT. Зробимо Ваш об’єкт знаковим!

have_rows disabled

Напишіть нам

    Контакти

    вул. Карла Мікльоша, 23, м. Львів, 79031
    +38 (096) 299 11 99
    +38 (098) 586 70 87
    office@idconsult.com.ua