Відкривши власний офіс у Києві в 1994 році, наша компанія стала першим міжнародним консалтинговим агентством у сфері комерційної нерухомості в Україні.

ВАШ ЕКСКЛЮЗИВНИЙ РІЕЛТОР – ДЛЯ ЧОГО ВІН?

28.07.2018

Протягом свого життя ми час від часу маємо справу з нерухомістю – орендуємо житло або здаємо його в оренду, купуємо або продаємо квартири чи будинки, відкриваючи власний бізнес, орендуємо магазини та офіси, продаємо або отримуємо у спадщину земельні ділянки. Перелік операцій із нерухомістю дуже великий, і, певно, немає жодної людини, яка хоча б раз у своєму житті не здійснювала принаймні одну з них. Інколи бажання зекономити, поради друзів, сусідів чи родичів штовхають людину не звертатися до професійного спеціаліста з нерухомості. Ми надамо вашій увазі п’ять вагомих доводів на користь ексклюзивного ріелтора, тобто спеціаліста у сфері нерухомості, який працюватиме з вами та захищатиме ваші інтереси.

Причина перша: правильна вартість. Розуміння правильної ринкової вартості об’єкта важливо не лише для покупця, але й для продавця. Ріелтор аналізує стан нерухомості, інфраструктуру, цільове призначення, розташування, конкурентоспроможність, попит на ринку та професійно оцінює квартиру, ділянку чи приміщення. Продавець знає, що не “прогадав” у ціні. Відповідно, покупець, що зацікавився об’єктом, може бути впевненим: він купує нерухомість не переплачуючи. Можливо, хтось вважає, що може самостійно розібратися із ситуацією на ринку, користуючись інтернетом та порадами друзів, проте відфільтрувати подану в мережі інформацію та якісно оцінити нерухомість може лише професіонал – людина, що має відповідні знання, а, головне, досвід. Та й погодьтеся, що маючи певні проблеми, наприклад зі здоров’ям, правильніше буде звернутися до фахівця, аніж займатися самолікуванням.

Причина друга: захист від шахраїв та будь-якого “підводного каміння”. Ріелтор вміє розпізнавати шахрайство та позбавить вас від можливих проблем, допоможе у вирішенні юридичних питань та збере всю необхідну документацію. Обидві сторони можуть буди впевнені у “чистоті” угоди. Це убереже вас від будь-яких хвилювань та зробить процес купівлі або продажу нерухомості максимально комфортним.

Причина третя: економія вашого часу. Звернувшись до професіонала, ви значно зекономите свій час та матимете можливість зосередитись на інших важливих справах. Інколи угода, враховуючи збори всіх довідок, можливі оформлення, переоформлення та безліч інших процедур, може тривати декілька тижнів або навіть місяців. Агент з нерухомості, використовуючи власний досвід та професійні навички, значно прискорює всі супутні процеси, що стають на шляху між вами та бажаним результатом.

Причина четверта: ексклюзивні пропозиції. Люди, які бажають зберегти час та нерви дуже часто звертаються до ріелторів та надають їм ексклюзивне право продажу їхньої нерухомості. Таким чином всі професійні фото, презентації, реклама на сайтах та в газеті, оформлення комерційних пропозицій – це робота працівника агентства нерухомості. Він володіє вичерпною інформацією та надає її всім зацікавленим клієнтам. Таким чином, продавець максимально відсторонений від інколи виснажливого процесу продажу і йому непотрібно звертатись до всіх існуючих агентств. Досвідчений ріелтор якісно зробить всю роботу за нього. У свою чергу покупець, що звертається до професіонала на ексклюзивних умовах, впевнений у тому, що він отримує інформацію про всі можливі варіанти та здійснює огляд лише тих об’єктів, які варті його уваги.

Причина п’ята: додаткові послуги. Купівля-продаж нерухомості це не лише підпис та печатка у нотаріуса. Це ціла низка супутніх процедур та моментів. Вже згадуваний збір довідок, юридична підтримка, ремонтні роботи, зміна цільового призначення, клінінгові послуги, виготовлення зовнішньої реклами та маркетингові дослідження, пошук перекладача, оформлення субсидії, ремонт, дизайн, проектування та будівництво – все це забирає багато зусиль, та, головне, часу. Залиште це професіоналам, які зроблять це якісно та швидко. Адже давно відомо – коли кожен займається своєю справою, тоді і результат відмінний.
Окреслені нами переваги доводять – малоімовірно, що не підготовлена людина зможе легко подолати всі виникаючі нюанси. Тому довіряйте професіоналам, економте власний час та нерви, і ви переконаєтесь, що вигода від покупки або продажу об’єкту нерухомості є значно вищою, ніж сума комісії.

have_rows disabled

Напишіть нам

    Контакти

    вул. Карла Мікльоша, 23, м. Львів, 79031
    +38 (096) 299 11 99
    +38 (098) 586 70 87
    office@idconsult.com.ua