Відкривши власний офіс у Києві в 1994 році, наша компанія стала першим міжнародним консалтинговим агентством у сфері комерційної нерухомості в Україні.

Ваш земельний пай може опинитися у комунальній власності !

21.07.2020

І це не жарт.

Якщо Ви чи хтось з членів Вашої родини є власником земельного паю, до 1 січня 2025 року необхідно зареєструвати право власності на нього.

В протилежному випадку автоматично вважатиметься, що власник відмовився від свого паю.

Час біжить швидко, тож радимо Вам не відкладати цю справу «на потім», а зайнятись реєстрацією права власності вже сьогодні.

Що для цього потрібно?

Зробити всього лише три кроки:

 1. подати документ до органів місцевого самоврядування, що посвідчує право на земельну частку (пай) та заяву про виділення земельної частки на місцевості. Документи розглянуть і приймуть рішення про виділення вам землі.
 2. звернутись до землевпорядної організації, яка розробить технічну документацію на земельну ділянку. Документація підлягає погодженню територіальним органом центрального органу виконавчої влади, що реалізує політику у сфері земельних відносин.
 3. провести державну реєстрацію права власності на земельний пай у нотаріуса або ж державного реєстратора.

На перший погляд алгоритм досить простий, тому Ви цілком можете зайнятись вирішенням цього питання самостійно.

Але в такому випадку будьте готові потратити на це свій дорогоцінний час, докласти певних зусиль та проявити всю свою наполегливість в процесі вирішення низки бюрократичних питань.

Але, припустімо, що часу у Вас обмаль і Ви не готові витрачати його на різноманітні бюрократичні процедури.

Як бути в цій ситуації?

В такому випадку Ви можете звернутись до юристів ID Consult і ми постараємось допомогти Вам у позитивному вирішення цього питання, взявши на себе частину Ваших турбот.

 

have_rows disabled

Напишіть нам

  Контакти

  вул. Карла Мікльоша, 23, м. Львів, 79031
  +38 (096) 299 11 99
  +38 (098) 586 70 87
  office@idconsult.com.ua