Відкривши власний офіс у Києві в 1994 році, наша компанія стала першим міжнародним консалтинговим агентством у сфері комерційної нерухомості в Україні.

ЗНАЙОМСТВО З СПЕЦІАЛІСТАМИ!

11.09.2018

Завершуючи серію знайомств із нашими спеціалістами, поговоримо про комплексне проектування.
Робота над будь-яким архітектурним проектом – це складний шлях, що складається з багатьох етапів – від передпроектного аналізу аж до отримання необхідних вихідних даних, погоджень та розроблення робочих креслень. Кожен з цих етапів потребує відповідних знань та вмінь а також залучення спеціалістів з різноманітних напрямків. Для отримання позитивного результату надзвичайно важливою є злагоджена взаємодія команди фахівців на усіх рівнях. Адже Замовник очікує від нас на ефективне проектне рішення, що повністю відповідатиме його сподіванням.
«Саме завдяки комплексності послуг ми в повній мірі задовольняємо вимоги наших найвибагливіших клієнтів і втілюємо в життя їх найсміливіші задуми» – наголошує керуючий партнер ID CONSULT Андрій Вишневський, що відповідає за напрямок комплексного проектування. Адже на рахунку очолюваної ним компанії Інститут Проектування «Комфортбуд» сотні успішних, вже реалізованих проектів по всій Україні – від житлових та громадських будівель до складних промислових об’єктів.
«Працюючи над кожним проектом, ми завжди враховуємо всі фактори містобудівних умов та обмежень, дотримуємось технічного завдання Замовника та вимог технічних умов. Ми також створюємо і оригінальні дизайн-проекти, що додають нашим об’єктам привабливості та знаковості. На кожному етапі роботи докладаємо максимум зусиль, аби проектна документація була виконана якісно та відповідала нашим високим стандартам та вимогам клієнта»

ID CONSULT. Зробимо Ваш об’єкт знаковим!

have_rows disabled

Напишіть нам

    Контакти

    вул. Карла Мікльоша, 23, м. Львів, 79031
    +38 (096) 299 11 99
    +38 (098) 586 70 87
    office@idconsult.com.ua